Bilder Klas Engman 1905-1977 Olja på duk
"Mirosa" Signerad: K Engman Mått på pannå: 56 x 47 cm Mått med ram: 59 x 49 cm
Klas Engman 1905-1977 Oil on canvas "Mirosa" Signed: K Engman Dimensions of panel: 56 x 47 cm Dimensions with frame: 59 x 49 cm Condition report: No remarks
Slutar om 3 timmar 59 minuter
Slutar om 3 timmar 59 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 3 timmar 59 minuter