Bilder Canon E-P Rangefinder Kamera Japan 1950-tal

Canon E-P Rangefinder Kamera Japan 1950-tal

800 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Canon E-P No. 195454 3,5 50mm Objektiv: Canon Serenar 1:3,5 50mm Tillverkad av: Canon Camera Company Inc. Japan
Konditionsrapport: Mycket gott helhetsintryck, mindre ytliga repor, optik i god kondition, fungerar genom enklare test, inga övriga anmärkningar
Canon E-P Rangefinder Camera Japan 1950s Canon E-P No. 195454 3.5 50mm Lens: Canon Serenar 1:3.5 50mm Manufactured by: Canon Camera Company Inc. Japan Condition report: Very good overall impression, minor superficial scratches, optics in good condition, works through simpler tests, no other remarks

Byrå 3 lådor, Gustaviansk stil, 1900-tal

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Bokhylla 1940-1950 tal

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Vitrinskåp 1930-1940 tal

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Mikrovågsugn Severin

Värdering: -

Bud: 100 SEK