Bilder Karl Steiner Figuriner porslin Wallendorf Tyskland 1900-tal (2 st)
Två stycken porslinsfigurer föreställande kvinnlig gymnast med boll varav en är andrahandssortering Märkta: K Steiner Märkta undertill: Wallendorf 1764 Höjd: 26 cm
Karl Steiner Figurines porcelain Wallendorf Germany 20th century (2 pcs) Two porcelain figurines representing a female gymnast with a ball, one of which is second-hand sorting Marked: K Steiner Marked below: Wallendorf 1764 Height: 26 cm Condition report: No remarks
Slutar om 1 timme 41 minuter
Slutar om 1 timme 41 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 1 timme 42 minuter