Bilder Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal

Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal

2000 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Skulptör född: 1967 "Forbidden fruit" Tillverkad av patinerad brons Signerad Höjd: 15 cm
Andreas Wargenbrant Bronze sculpture 2000s Sculptor born: 1967 "Forbidden fruit" Made of patinated bronze Signed Height: 15 cm Condition report: No remarks

SNICKARVIRKE i björk torkat i många år ligger även torrt till avhämtning,blandade storlekar. L:ca 2-4m. B:ca 12-25cm.

Värdering: -

Bud: 400 SEK

KRUKOR paret, i plast. H:40cm D:50cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

STOLAR 4st, 1900 talets första hälft. (slitage)

Värdering: -

Bud: 0 SEK

SKULPTUR sten med pålagt silver Gustavsberg Börje Skohg ca 9*6'*7 cm

Värdering: -

Bud: 175 SEK