Bilder Andréas Wargenbrant Bronsskulptur 2000-tal
Skulptör född: 1967 "Ballerina" Tillverkad av grönpatinerad brons Signerad Höjd: 29,5 cm
Andreas Wargenbrant Bronze sculpture 2000s Sculptor born: 1967 "Balerina" Made of patinated bronze Signed Height: 29.5 cm Condition report: No remarks
Slutar om 2 timmar 48 minuter
Slutar om 2 timmar 48 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 2 timmar 48 minuter