Bilder Enstensring 18K Guld med briljantslipad diamant 1982
Ring tillverkad av 18K Vitt guld besatt med en briljantslipad diamant om 0,11 ct. Stämplad: Wahlströms Guldsmide, Halmstad 1982. Inre diametermått: 18 mm Vikt: 1,8 gram Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, Inga övriga anmärkningar.
Single stone ring 18K Gold with brilliant cut diamond 1982 Ring made of 18K White gold set with a brilliant-cut diamond of 0.11 ct. Stamped: Wahlströms Guldsmide, Halmstad 1982. Inner diameter measurement: 18 mm Weight: 1.8 grams Condition report: Minor use wear, No other remarks.
Slutar om 9 timmar 43 minuter
Slutar om 9 timmar 43 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 9 timmar 43 minuter