Bilder Göran Malmvall Hörnskåp "KA72" Karl Andersson & Söner 1900-tal

Göran Malmvall Hörnskåp "KA72" Karl Andersson & Söner 1900-tal

750 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Göran Malmvall: 1917-2001 Tvådelat hörnskåp med vitrindörrar och inbyggd belysning Etikettmärkt: Karl Andersson & Söner Höjd: 202 cm Bredd: 80 cm Djup: 47 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, ej funktionstestad belysning, inga övriga anmärkningar
Göran Malmvall Corner cabinet "KA72" Karl Andersson & Söner 20th century Göran Malmvall: 1917-2001 Two-piece corner cabinet with glass doors and built-in lighting Labeled: Karl Andersson & Sons Height: 202 cm Width: 80 cm Depth: 47 cm Condition report: Minor wear and tear, lighting not functionally tested, no other remarks

Gunghäst Gemla, 1900-talets första hälft

Värdering: -

Bud: 2 200 SEK

Slutar om 9 timmar 23 minuter

Stop silver, Barock-stil, GAB

Värdering: -

Bud: 5 000 SEK

Slutar om 9 timmar 23 minuter

Mårten Andersson färglitografi "Brudparet" signerad

Värdering: -

Bud: 6 600 SEK

Slutar om 9 timmar 24 minuter

Bokskåp sekelskiftet

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 9 timmar 24 minuter