Bilder Lladro Nao "Christopher Columbus" figural porslinsgrupp 1900-tal

Lladro Nao "Christopher Columbus" figural porslinsgrupp 1900-tal

1 månad 25 minuter

2024-03-28 19:22

1000 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Lladro "Christopher Columbus" figural porslinsgrupp, föreställande Christopher Columbus vid en jordglob. Märkt: 763 58 M-1J Höjd: 43 cm Bredd: 13 cm Längd: 21 cm
Konditionsrapport: Passare saknas. Inga övriga anmärkningar.
Lladro Nao "Christopher Columbus" figural porcelain group 20th-century Lladro "Christopher Columbus" figural porcelain group, depicting Christopher Columbus at a globe. Marked: 763 58 M-1J Height: 43 cm Width: 13 cm Length: 21 cm Condition report: Passer missing. No other remarks.

BRYGGERIFLASKOR

Värdering: -

Bud: 175 SEK

CYKELSTÄLL B:230cm (rost)

Värdering: -

Bud: 125 SEK

BLOMBÄNK "RETRO"

Värdering: -

Bud: 50 SEK

MASSAGEBÄNK, elektrisk (slitage)

Värdering: -

Bud: 50 SEK