Bilder Runo Lette Johansson Figurin Gips 1900-tal
Runo Lette Johansson 1908-1981 "Kajsa Länta" Signerad: Runo Johansson Höjd: 38 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, sprickor, lös från träbas, inga övriga anmärkningar
Runo Lette Johansson Figurine Plaster 20th Century Runo Lette Johansson 1908-1981 "Kajsa Länta" Signed: Runo Johansson Height: 38 cm Condition report: Minor age-based wear, cracks, loose from wooden base, no other remarks
Slutar om 8 timmar 6 minuter
Slutar om 8 timmar 6 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 8 timmar 6 minuter