Bilder Lladro Nao "Hund med släde och barn" figural porslinsgrupp 1900-tal
Lladro "Hund med släde och barn" figural porslinsgrupp, föreställande hund som drar en släde med barn. Sockel medföljer. Märkt: 5037 Höjd: 26 cm Bredd: 14 cm Längd: 46 cm
Konditionsrapport: Inga anmärkningar.
Lladro Nao "Dog with sled and child" figural porcelain group 20th-century Lladro "Dog with sled and child" figural porcelain group, depicting dog pulling a sled with child. Base included. Marked: 5037 Height: 26 cm Width: 14 cm Length: 46 cm Condition report: No remarks.
Slutar om 3 timmar 15 minuter
Slutar om 3 timmar 16 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 3 timmar 16 minuter