Bilder Lladro Nao "Professor" figural porslinsgrupp 1900-tal
Lladro "Professor" figural porslinsgrupp, föreställande en professor. Märkt: B1 F-3 E Höjd: 34 cm Bredd: 11 cm Längd: 18 cm
Konditionsrapport: Boken har lossnat. Vänster hand är limmad. Inga övriga anmärkningar.
Lladro Nao "Professor" figural porcelain group 20th-century Lladro "Professor" figural porcelain group, depicting a professor. Marked: B1 F-3 E Height: 34 cm Width: 11 cm Length: 18 cm Condition report: The book has come loose. Left hand is glued. No other remarks.
Slutar om 4 timmar 26 minuter
Slutar om 4 timmar 26 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 4 timmar 27 minuter