Bilder KONDUKTÖRSBÖSSA

KONDUKTÖRSBÖSSA

175 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

MATTA, Marocko, ull, ca 200 x 295 cm

Värdering: 6 000

Bud: 3 000 SEK

GLOBAL, knivblock, 6 delar, 2000-tal

Värdering: 400

Bud: 1 800 SEK

MINA CARLSSON-BREDBERG, akvarell på papper, vy över Stockholm, signerad

Värdering: 1 500

Bud: 750 SEK

BARSTOL, Pedrali, Italien, 2000-tal

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Slutar om 6 minuter