Bilder BORDSLAMPA total H:50 cm

BORDSLAMPA total H:50 cm

50 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

Per-Olof Olsson, olja på duk, signerad, 83x67 cm

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Äldre etsningar, tryck, 4 st, bl. a. Axel Österberg

Värdering: 200

Bud: 0 SEK

Gunnar Nordborg, skulptur, gips, signerad

Värdering: 400

Bud: 100 SEK

Dricksglas, skål, 5 st, bl a Iittala

Värdering: 200

Bud: 0 SEK