Bilder Per-Olof Olsson, olja på duk, signerad, 83x67 cm
Per-Olof Olsson, olja på duk, motiv med svanar, signerad, daterad -95, mått med ram 83 x 67 cm med ram
Slutar om 1 timme 18 minuter
Slutar om 1 timme 19 minuter