Bilder Parti retro bl.a Sifon & Skedar Nils-Johan, högsta 35 cm

Parti retro bl.a Sifon & Skedar Nils-Johan, högsta 35 cm

110 SEK

Värdering: 50 SEK

Auktionshus Skåne-Blekinge

Byagatan 100
291 73 Önnestad

info@auktionshusskaneblekinge.se
Tel: 044-253 34 99

Dalahästar, 2 st, trä.

Värdering: 50

Bud: 150 SEK

Slutar om 5 timmar 3 minuter

Skylt, bemålad plåt, "Godare kex", 1900-talets andra hälft.

Värdering: 50

Bud: 100 SEK

Slutar om 5 timmar 59 minuter

Senapsknäcka m.m, 9 delar, trä, 1800/1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Svepask och sikt, trä/metallnät, 1800/1900-tal.

Värdering: 50

Bud: 125 SEK

Slutar om 4 dagar