Bilder Gärdis Lindgren, olja på duk "Sensommarafton vid Merkenäsälven", daterad 1973
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 800 SEK
Värdering: 10 000 SEK
Högsta bud:Bud: 9 600 SEK