Produkter

Konst & Grafik
1098st objekt
Konst auktioner online för samlaren eller till hemmet här hittar du pågående auktioner online. Alla konst auktioner på nätet samlat på ett och samma ställe.

Olja på duk, okänd konstnär

Värdering: -

Bud: 700 SEK

Olja på duk, okänd konstnär

Värdering: -

Bud: 700 SEK

Litografi, Madeleine Pyk

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Gunvor Sigrand Oljemålningar

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Slutar om 29 dagar

Litografi, Salvador Dali

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK

Takmålning, 1700-tal

Värdering: -

Bud: 1 700 SEK

Slutar om 7 dagar

Skulptur, "Den döende gallern"

Värdering: -

Bud: 1 000 SEK

Etsning, Anders Zorn, efter

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Skulptur, "Mars", eft. Luigi Valadier (1726-1785)

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Boris Ninemae, olja på duk, "Varm skördedag"

Värdering: -

Bud: 10 200 SEK

Slutar om 8 dagar

Malte Nyberg Tolf olja på duk, signerad XII

Värdering: -

Bud: 1 600 SEK

Oljemålning

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 29 dagar

Stor pastell, Carl Fredrik von Saltza

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Hans Schultze-Görlitz, Oljemålning

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 29 dagar

Skulptur, väska efter Hermés "Birkin"

Värdering: -

Bud: 3 000 SEK

Beverloo Corneille, Litografi

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Slutar om 29 dagar

Fritz Jakobsson, olja på duk, stilleben, daterad 1990

Värdering: 12 000

Bud: 600 SEK

Norrbotten

Olja på duk, Okänd konstnär

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Dagmar Glemme, Oljemålning

Värdering: -

Bud: 650 SEK

Slutar om 29 dagar

Reinhold Ljunggren Litografi

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 29 dagar

Axel Olson, Blyertsteckning

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 29 dagar

Curt Hillfon, Litografi

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Slutar om 29 dagar

Gunnar Moberg, Akvarell

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 29 dagar

Danka Jaworska, Litografi

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 29 dagar

Dagmar Glemme, Oljemålning

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Slutar om 29 dagar

Josep Baqués, Litografi

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 29 dagar

Parti Tavlor

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 29 dagar

Lasse Åberg, Litografi

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 29 dagar

Dagmar Glemme, Akvarell

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Slutar om 29 dagar

Thomas Hafström Oljemålning

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Slutar om 29 dagar

Vladimir Velickovic

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 15 dagar

Arnold Eres, Oljemålning

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 29 dagar

Axel Olson, Teckning

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Slutar om 29 dagar

Lasse Åberg, Litografi

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 29 dagar

Mårten Andersson, Serigrafi "Hedbloms Lada", nr och signerad

Värdering: 2 000

Bud: 3 200 SEK

Norrbotten

Litografi, Anders Zorn

Värdering: -

Bud: 800 SEK

Helmer Osslund 1866-1938 Olja på smörpapper

Värdering: 30 000

Bud: 24 000 SEK

Slutar om 5 dagar

Gustav Adon, Oljemålning

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 29 dagar

Tord Lager, Litografi

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 29 dagar

Carl Anders Clausén, Oljemålning

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 29 dagar

Axel Olson, Litografi

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 29 dagar

Axel Olson, Litografi

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 29 dagar

Thomas Hafström Oljemålning

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 29 dagar

Litografi, Pablo Picasso, efter

Värdering: -

Bud: 1 300 SEK

Arnold Eres, Oljemålning

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 29 dagar

Arnold W. Pedersen, Oljemålning

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 29 dagar

Hardy Strid, Akvarell

Värdering: -

Bud: 220 SEK

Slutar om 29 dagar

Milan Vobruba, Litografi

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 29 dagar

Dagmar Glemme, Oljemålning

Värdering: -

Bud: 1 600 SEK

Slutar om 29 dagar

James Coignard, carborundum etsning HC 3/16

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Slutar om 29 dagar

Arvid Carlson "Modellen" Oljemålning 1948

Värdering: -

Bud: 1 600 SEK

Slutar om 29 dagar

George Point, Litografi

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Slutar om 29 dagar

Akvarell, Oscar Reutersvärd

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Litografi, Ardy Strüwer

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Erik Olson, Litografi

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Slutar om 29 dagar

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Slutar om 29 dagar

Olja på pannå, Rolf johansson

Värdering: -

Bud: 300 SEK

Karl Gustaf Nilson, Litografi

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Slutar om 29 dagar

Relief

Värdering: -

Bud: 200 SEK

Tavla Signerad Kennth Lindgren

Värdering: 20

Bud: 50 SEK

Slutar om 7 dagar