Bilder Olja på pannå, Harry Meuller
Abstrakt motiv, signerad, bildmått 28 x 22 cm
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 6 timmar 53 minuter
Slutar om 6 timmar 53 minuter