Bilder Olja på duk. Erik Lundgren
Göteborgs hamn, signerad, bildmått 51 x 61 cm.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 5 timmar 3 minuter
Slutar om 5 timmar 3 minuter