Bilder Skulptur, "Lyftet", Henry Gustafsson
Tenn och sten, Vimmerby. Signerad. Höjd 9 cm. smärre ytslitage.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK