Auktioner Konst & Grafik Skulptur, "Lyftet", Henry Gustafsson

Bilder Skulptur, "Lyftet", Henry Gustafsson

Skulptur, "Lyftet", Henry Gustafsson

500 SEK

Värdering: - SEK

Tenn och sten, Vimmerby. Signerad. Höjd 9 cm. smärre ytslitage.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Ytterfoder 3 st, Waldemarsudde. Höjd: 15,5 cm

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Fåtöljer ett par, Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Ulfåsa

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Takarmatur Metall, 1930-/40-tal, höjd: 54 cm

Värdering: -

Bud: 600 SEK

Matta orientalisk, Abedeh, 104x150 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK