Auktioner Konst & Grafik Färglitografi, "Munch", Jörgen Nash

Bilder Färglitografi, "Munch", Jörgen Nash

Färglitografi, "Munch", Jörgen Nash

400 SEK

Värdering: - SEK

Signerad, samt daterad "Jörgen Nash 1981" samt numrerad (40/250). Bildmått 76 x 54 cm. Smutsig blad, saknar glas.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Parti fiske

Värdering: 200

Bud: 1 110 SEK

Norrbotten

LOCKURNA, porslin, Kina, 1800-tal

Värdering: 8 000

Bud: 7 000 SEK

Haspelspö med haspelrulle

Värdering: 150

Bud: 270 SEK

Norrbotten

EL-ELEMENT, Adax, 1500W, H: 64cm

Värdering: -

Bud: 0 SEK