Bilder Färglitografi, "Munch", Jörgen Nash
Färglitografi, "Munch", Jörgen Nash
Signerad, samt daterad "Jörgen Nash 1981" samt numrerad (40/250). Bildmått 76 x 54 cm. Smutsig blad, saknar glas.