Bilder Olja på duk, Marika Lang
Stadsmotiv, signerad, 80 x 30 cm.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 5 timmar 36 minuter
Slutar om 5 timmar 36 minuter
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 5 timmar 36 minuter
Slutar om 5 timmar 36 minuter