Bilder Karin (KEWE) Eitrem, olja på duk, pilallé
Signerade och daterad 1979.
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 4 timmar 54 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 4 timmar 54 minuter
Slutar om 4 timmar 54 minuter