Bilder Tommie Kjellberg, olja på duk, Bokskog
Signerad.
Slutar om 8 timmar 43 minuter
Slutar om 8 timmar 50 minuter
Slutar om 8 timmar 51 minuter
Signerad.
Slutar om 8 timmar 43 minuter
Slutar om 8 timmar 50 minuter
Slutar om 8 timmar 51 minuter