Bilder Herrarmbandsur Breitling

Herrarmbandsur Breitling

4400 SEK

Värdering: - SEK

Hebergs Auktioner AB

Falkersväg 4
311 96 Heberg

hebergsauktioner@telia.com
Tel: 0346-515 40

KARAFF, MUGG Gustavsberg, FAT UE Mari Simmulson D:19 cm & HÄST Vicke Lindstrand 40-tal

Värdering: -

Bud: 100 SEK

LOCKURNA, TEKANNA & VAS H:20,5 cm

Värdering: -

Bud: 60 SEK

BÖCKER Värmland

Värdering: -

Bud: 60 SEK

YXOR 3st. Största stämplad Øyo Norway L:56 cm Egg:9 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Slutar om 6 minuter