Bilder Gerhard Karlmark, litografi, signerad, 56x68 cm
Gerhard Karlmark, litografi, figurscen ifrån Lund, signerad, daterad -57, mått med ram ca 56 x 68 cm
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 7 timmar 32 minuter
Slutar om 7 timmar 32 minuter