Bilder Sofi Hagman, etsning, 1/50, signerad, 53x64 cm
Sofi Hagman, etsning, 1/50, signerad, 53x64 cm
Sofi Hagman, färgetsning, "Hjämen", numrerad 1/50, signerad, daterad -99, mått med ram ca 53 x 64 cm