Auktioner Konst & Grafik Sofi Hagman, etsning, 1/50, signerad, 53x64 cm

Bilder Sofi Hagman, etsning, 1/50, signerad, 53x64 cm

Sofi Hagman, etsning, 1/50, signerad, 53x64 cm

Värdering: 200 SEK

Sofi Hagman, färgetsning, "Hjämen", numrerad 1/50, signerad, daterad -99, mått med ram ca 53 x 64 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

Oljemålning Pelle Åberg (1909-1964), Sverige. Uppställning av brännvinsflaskor och tilltugg, Monogramsignerad. Olja på pannå, 62x41 cm, yttermått inklusive ram: 66x56 cm

Värdering: -

Bud: 4 600 SEK

2 Gängsatser.

Värdering: -

Bud: 160 SEK

Ångermanland

Spegel omkring 1900. Längd: 124x77 cm

Värdering: -

Bud: 700 SEK

Färglitografi Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition med bland annat Picasso. Signerad, numrerad 7/20. Färglitografi, bildmått: 34x51, oramat löst blad

Värdering: -

Bud: 50 SEK