Auktioner Konst & Grafik Per Cronqvist, etsning, 23/150, signerad, 51x41 cm

Bilder Per Cronqvist, etsning, 23/150, signerad, 51x41 cm

Per Cronqvist, etsning, 23/150, signerad, 51x41 cm

300 SEK

Värdering: 250 SEK

Per Cronqvist, etsning, numrerad 23/150, signerad, mått med ram ca 51 x 41 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

307 Kokböcker

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Närke

308 Kokböcker

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Närke

309 Kokböcker

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Närke

310 Cykel

Värdering: -

Bud: 320 SEK

Närke