Bilder Per Cronqvist, etsning, 23/150, signerad, 51x41 cm
Per Cronqvist, etsning, 23/150, signerad, 51x41 cm
Per Cronqvist, etsning, numrerad 23/150, signerad, mått med ram ca 51 x 41 cm