Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 64x75 cm
Oidentifierad konstnär, olja på duk, motiv med båtar, signerad, mått med ram 64x75 cm
Värdering: 25 000 SEK
Högsta bud:Bud: 28 000 SEK
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 800 SEK