Auktioner Konst & Grafik Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 64x75 cm

Bilder Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 64x75 cm

Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 64x75 cm

100 SEK

Värdering: 300 SEK

Oidentifierad konstnär, olja på duk, motiv med båtar, signerad, mått med ram 64x75 cm

Karljohan Auktioner AB

Fogsvansen 14
247 32 Södra Sandby

info@karljohanauktioner.se
0735148793

COLLIER OCH ARMBAND, 18k vitguld, med briljantslipade diamanter tot ca 0.76 ct, tot vikt ca 57 g

Värdering: 25 000

Bud: 28 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, mässing, Gusums Bruk, no 21, 1900-tal

Värdering: 5 000

Bud: 3 800 SEK

KAKELUGN, fajans, Stockholm, ca 1790

Värdering: 60 000

Bud: 20 000 SEK

SALSSKÅP, rokoko, stockholmsarbete i Christian Linnings art, 1700-talets andra hälft

Värdering: 10 000

Bud: 9 600 SEK

Slutar om 6 minuter