Bilder Jörgen Fogelquist, litografi, 172/275, signerad, 70x62 cm
Jörgen Fogelquist, litografi, signerad, numrerad 172/275, mått med ram 70x62 cm
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 5 timmar 5 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 5 timmar 5 minuter
Slutar om 5 timmar 5 minuter