Bilder CO Hultén, litografi, 249/300, signerad, 65x81 cm
CO Hultén, färglitografi, numrerad 249/300, signerad, mått med ram ca 65 x 81 cm
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 9 timmar 16 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 500 SEK
Dalarna
Slutar om 9 timmar 16 minuter
Slutar om 9 timmar 16 minuter