Bilder Elsa Mårtensson, olja på duk, gårdsmotiv med vagnar, signerad, 64x53 cm
Elsa Mårtensson, olja på duk, gårdsmotiv med vagnar, signerad, 64x53 cm, med ram
Slutar om 5 timmar 46 minuter
Slutar om 5 timmar 53 minuter
Slutar om 5 timmar 54 minuter