Bilder Jules Schyl, litografi, "Malmö Rådhus", signerad i trycket, 42x62 cm
Jules Schyl, litografi, "Malmö Rådhus", signerad i trycket, 42x62 cm med ram
Slutar om 11 timmar 36 minuter
Slutar om 11 timmar 43 minuter
Slutar om 11 timmar 44 minuter