Bilder Tage Ahlm, olja på pannå, signerad, 63x55 cm
Tage Ahlm, olja på pannå, motiv med båtar, signerad, 63x55 cm med ram
Slutar om 1 timme 33 minuter
Slutar om 1 timme 34 minuter
Slutar om 1 timme 33 minuter
Slutar om 1 timme 34 minuter