Bilder Lars Norrman, litografi, signerad, numrerad 215/310, 71x57 cm
Lars Norrman, litografi, signerad, numrerad 215/310, 71x57 cm med ram
Slutar om 12 timmar 49 minuter
Slutar om 12 timmar 52 minuter
Värdering: 80 000 SEK
Högsta bud:Bud: 21 200 SEK
Göteborg
Slutar om 12 timmar 55 minuter