Bilder Hildegard Falk, litografi, "Kärr vid Öved", signerad, numrerad 7/50, 74x58 cm
Hildegard Falk, litografi, "Kärr vid Öved", signerad, numrerad 7/50, 74x58 cm med ram
Slutar om 5 timmar 23 minuter
Slutar om 5 timmar 30 minuter
Slutar om 5 timmar 31 minuter