Auktioner Konst & Grafik Arvid Nilsson, Olja på duk

Bilder Arvid Nilsson, Olja på duk

Arvid Nilsson, Olja på duk

400 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

Dörrstop, häst i bemålt gjutjärn

Värdering: -

Bud: 120 SEK

Filskålar, 2 st, 1800 tal

Värdering: 150

Bud: 370 SEK

Norrbotten

PIERRE FORSELL, bordslampa, mässing, Skultuna, 1900-talets andra hälft

Värdering: 10 000

Bud: 8 400 SEK

Blandade grejer. Kniv, klockor m.m.

Värdering: 300

Bud: 50 SEK