Bilder Åke Wickström, olja på duk, signerad.
Rammått: 73x64 cm.
Slutar om 2 timmar 18 minuter
Slutar om 2 timmar 20 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Slutar om 2 timmar 22 minuter