Auktioner Konst & Grafik Åke Wickström, olja på duk, signerad.

Bilder Åke Wickström, olja på duk, signerad.

Åke Wickström, olja på duk, signerad.

550 SEK

Värdering: 50 SEK

Rammått: 73x64 cm.

Ystads auktioner

Östra Zinkgatan 3
27139 YSTAD

info@ystadsauktioner.se
+46(0)76 055 43 44

Fotografi på duk, "Ystad Saltsjöbad"

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 2 timmar 18 minuter

Oidentifierad konstnär, olja på duk, osignerad.

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 2 timmar 20 minuter

Hans-Erik Eriksson, "Motiv från Björkholmen Tjörn", olja på duk, signerad, daterad 1972.

Värdering: 50

Bud: 350 SEK

Slutar om 2 timmar 22 minuter

Gustaf Börtner, olja på pannå, signerad, dubbelsidig/målning baksida.

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 2 timmar 24 minuter