Bilder SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt
Förgylld och bronserad, dekor av rosor, fasettslipat spegelglas, 79 x 59 cm
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 350 SEK
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK