Bilder Otto Lindberg olja på duk "Stilleben" signerad 1937
Otto Lindberg olja på duk "Stilleben" signerad 1937
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 49 minuter