Bilder Frank Kutzner olja på duk, signerad 1989
För frakt, kontakta oss för offert.
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 3 400 SEK
Slutar om 2 timmar 54 minuter
Slutar om 2 timmar 54 minuter