Bilder Frank Kutzner olja på duk, signerad 1987
För frakt, kontakta oss för offert.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 300 SEK
Värdering: 20 000 SEK
Högsta bud:Bud: 36 000 SEK
Dalarna
Slutar om 10 timmar 6 minuter