Auktioner Konst & Grafik Mårten Andersson färglitografi "Mannen med det brinnande hjärtat" signerad

Bilder Mårten Andersson färglitografi "Mannen med det brinnande hjärtat" signerad

Mårten Andersson färglitografi "Mannen med det brinnande hjärtat" signerad

3800 SEK

Värdering: - SEK

No: 75/360.

Bergviks Auktionstjänst

Lappstadsvägen 13 B
820 23 Bergvik

info@auktionstjanst.se
Tel: 076-102 65 82 Lennart

CARTIER, Must De Cartier, laukku

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

Slutar om 10 timmar 40 minuter

CELINE, käsi-/olkalaukku, nahkaa

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

3 kpl SALVATORE FERRAGAMO, laukkuja

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland

Pöytäkello, messinkiä

Värdering: -

Bud: 0 EUR

Finland