Bilder Mårten Andersson färglitografi "Sommardans" signerad
No: 64/360.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 325 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 475 SEK