Bilder ARNOLD ERES. Olja på duk, "Mot havet", signerad & daterad 1972.
ARNOLD ERES. Olja på duk, "Mot havet", signerad & daterad 1972.
Rammått: 51x60cm.
Krackeleringar, färgsläpp.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK