Auktioner Konst & Grafik Olja på duk, signerad, motiv "kvinna blickar ut över vatten", mått 66x56 cm

Bilder Olja på duk, signerad, motiv "kvinna blickar ut över vatten", mått 66x56 cm

Olja på duk, signerad, motiv "kvinna blickar ut över vatten", mått 66x56 cm

100 SEK

Värdering: 50 SEK

Auktionshus Skåne-Blekinge

Byagatan 100
291 73 Önnestad

info@auktionshusskaneblekinge.se
Tel: 044-253 34 99

Olja på duk, Philip Sanders, "flickan & månen" mått 64 cm x 54 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 timmar 42 minuter

Tavlor 5 st oljor på duk och pannå bla fiskebåtsmotiv och stilleben, största mått 62x47 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 timmar 44 minuter

Olja på pannå signerad O. Westengren, mått 47x43 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 timmar 46 minuter

Tavlor 5 st bl.a tryck, största mått 92 cm x 56 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 18 timmar 50 minuter