Bilder Olja på duk, signerad, motiv "kvinna blickar ut över vatten", mått 66x56 cm
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 18 timmar 42 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 18 timmar 44 minuter
Slutar om 18 timmar 46 minuter