Bilder IGGE KARLSSON, färglitografi, signerad och daterad 89
Komposition, numrerad 195/220, bladstorlek ca 64 x 50 cm
Värdering: 7 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Slutar om 3 timmar 8 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 300 SEK
Slutar om 3 timmar 10 minuter
Slutar om 3 timmar 12 minuter