Bilder Tavla. 42x36 cm.
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 26 minuter
Tavlor 7 st mestadels olja på duk "blomsterstilleben" signerade bla Sven-Gustav Lindström, största mått 58 cm x 68 cm
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 27 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 28 minuter