Bilder Opd dat 1892 bär signatur mrr.39x49cm
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 36 minuter
Tavlor 7 st mestadels olja på duk "blomsterstilleben" signerade bla Sven-Gustav Lindström, största mått 58 cm x 68 cm
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Slutar om 37 minuter
Värdering: 50 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 38 minuter