Auktioner Konst & Grafik Opd dat 1892 bär signatur mrr.39x49cm

Bilder Opd dat 1892 bär signatur mrr.39x49cm

Opd dat 1892 bär signatur mrr.39x49cm

100 SEK

Värdering: 50 SEK

Anders Danielssons Auktioner

Norevägen 4
680 50 Ekshärad

info@danielssonsauktioner.se
Tel: 0563-409 93, 070-340 00 22

Tavlor 9 st bl.a broderade & tryck, största mått 66 cm x 51 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 36 minuter

Tavlor 7 st mestadels olja på duk "blomsterstilleben" signerade bla Sven-Gustav Lindström, största mått 58 cm x 68 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 37 minuter

Tavlor 5 st olja på duk & pannå, signerade, största mått 113 cm x 58 cm

Värdering: 50

Bud: 0 SEK

Slutar om 38 minuter

Litografier & tryck 4 st, största mått 84 cm x 65 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 39 minuter