Bilder Tavla

Tavla

20 SEK

Värdering: 20 SEK

Farmarauktioner Sverige AB

Eriksberg Hästhagen 1
52493 Herrljunga
Västergötland

info@farmarauktion.se
070-5443117

Blandteknik signerad C. Julius, stugor vid vatten, mått 75x58 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 1 timme 31 minuter

Pontus Carle litografi, abstrakt motiv, mått 93x77 cm

Värdering: 50

Bud: 50 SEK

Slutar om 1 timme 32 minuter

Nils Nilsson litografi, motiv två flickor, mått 83x70 cm

Värdering: 50

Bud: 60 SEK

Slutar om 1 timme 34 minuter

Axel Olson litografi, E.A, stämpelsignerad, mått 73x46 cm

Värdering: 50

Bud: 80 SEK

Slutar om 1 timme 35 minuter